Ivanovice na Hané
IVANOVICE NA HANÉ 1.5.2017
Požární útok - mladší žáci -
p. | Družstvo | Výsledný čas | Levý čas | Pravý čas |
---|---|---|---|---|
1. | Hlubočany 1 | 18.86 | 18.33 | 18.86 |
2. | Hostěrádky - Rešov | 19.53 | 19.53 | 19.21 |
3. | Tučapy | 20.94 | 20.94 | 20.32 |
4. | Luleč - Broučci | 21.47 | 21.13 | 21.47 |
5. | Drnovice 5 | 22.93 | 21.98 | 22.93 |
6. | Kobeřice u Brna - Ohniváci "A" | 23.38 | 23.38 | 23.38 |
7. | Kobeřice u Brna - Ohniváci "B" | 24.63 | 24.63 | 22.62 |
8. | Morkovice - Víťa | 24.93 | 24.93 | 24.00 |
9. | Pustiměř "A" | 25.82 | 25.82 | 23.78 |
10. | Ivanovice na Hané | 29.58 | 29.58 | 28.23 |
11. | Starý Lískovec - sport | 30.84 | 30.84 | 29.96 |
12. | Drnovice 6 | 31.80 | 30.57 | 31.80 |
13. | Dražovice 4 | 32.86 | 28.88 | 32.86 |
14. | Morkovice - Tom | 33.28 | 33.28 | 32.32 |
15. | Račice | 33.48 | 31.68 | 33.48 |
16. | Milešovice 1 | 39.45 | 38.21 | 39.45 |
17. | Pustiměř "B" | NP | ||
18. | Dražovice 1 | NP | ||
19. | Moravské Málkovice - Plameňáci | NP |
Jednotlivci 60m - mladší žáci -
p. | Jméno závodníka | SDH | První pokus | Druhý pokus | Výsledný |
---|---|---|---|---|---|
1. | Vymazal Vít | Morkovice | 28.23 | 14.81 | 14.81 |
2. | Janík Michael | Morkovice | 16.71 | 15.17 | 15.17 |
3. | Šuba Šimon | Milotice | 16.00 | 16.59 | 16.00 |
4. | Robeš Marek | Hostěrádky - Rešov | 17.71 | 16.88 | 16.88 |
5. | Navrátil Tomáš | Morkovice | 22.23 | 18.51 | 18.51 |
6. | Šimek Ondra | Hostěrádky - Rešov | 18.66 | 19.39 | 18.66 |
7. | Pavelka Samuel Ondřej | Morkovice | 18.85 | 19.00 | 18.85 |
8. | Ševčík Jiří | Hlubočany | 19.31 | 19.25 | 19.25 |
9. | Novák Ondřej | StarýLískovec sport | 23.69 | 19.41 | 19.41 |
10. | Šimek Zdeněk | Kobeřice u Brna | 21.68 | 20.62 | 20.62 |
11. | Grošek Marek | Tučapy | 21.21 | 20.73 | 20.73 |
12. | Procházka David | Luleč | 25.55 | 21.35 | 21.35 |
13. | Štěpánek Matěj | Morkovice | 24.88 | 21.99 | 21.99 |
14. | Medek Ladislav | Ivanovice na Hané | 22.86 | 22.74 | 22.74 |
15. | Dvořák Jan | Hlubočany | 23.09 | 25.80 | 23.09 |
16. | Kremlička Lukáš | Luleč | 23.73 | NP | 23.73 |
17. | Jenkut Šimon | StarýLískovec-sport | 26.58 | 25.04 | 25.04 |
18. | Obdržálek Radek | Morkovice | 26.14 | 31.70 | 26.14 |
19. | Minks Jakub | Kozlany | 26.59 | 28.41 | 26.59 |
20. | Navara Zdeněk | Kozlany | NP | 27.28 | 27.28 |
21. | Herynk Jakub | Pustiměř | 27.65 | NP | 27.65 |
22. | Gašparík Tomáš | Ivanovice na Hané | 36.38 | 28.12 | 28.12 |
23. | Provazník Lukáš | Pustiměř | 30.02 | 28.28 | 28.28 |
24. | Wagner Filip | Tučapy | 28.45 | NP | 28.45 |
25. | Gašparík Lukáš | Ivanovice na Hané | 29.07 | 30.17 | 29.07 |
26. | Menc Filip | StarýLískovec sport | 31.79 | 33.26 | 31.79 |
27. | Michálek Jan | Pustiměř | 34.02 | 31.88 | 31.88 |
28. | Charvát Matěj | Kobeřice u Brna | 32.00 | NP | 32.00 |
29. | Kudlička Matyáš | Topolany | 41.20 | 32.17 | 32.17 |
30. | Minks Kryštof | Kozlany | 37.64 | 39.83 | 37.64 |
31. | Loubal Radek | Ivanovice na Hané | 38.03 | 39.63 | 38.03 |
32. | Karásek Martin | Morkovice | 41.85 | NP | 41.85 |
33. | Všianský Vít | StarýLískovec sport | 67.93 | 76.35 | 67.93 |
Jednotlivci 60m - mladší žákyně -
p. | Jméno závodníka | SDH | První pokus | Druhý pokus | Výsledný |
---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábková Aneta | Milešovice | 17.89 | 18.73 | 17.89 |
2. | Bellová Sophie | Hostěrádky - Rešov | 21.50 | 19.12 | 19.12 |
3. | Vylamová Michaela | Luleč | 22.00 | 21.73 | 21.73 |
4. | Cagášková Lucie | Kobeřice u Brna | 21.84 | 24.67 | 21.84 |
5. | Kosíková Natálie | Drnovice | 22.21 | NP | 22.21 |
6. | Brtníčková Bára | Tučapy | 32.91 | 22.30 | 22.30 |
7. | Ondrášová Lucie | Tučapy | 22.64 | 33.35 | 22.64 |
8. | Dvořáková Lenka | Drnovice | 27.45 | 22.75 | 22.75 |
9. | Zahradníčková Lada | Hlubočany | 29.06 | 24.01 | 24.01 |
10. | Kocmanová Natálie | StarýLískovec sport | NP | 24.55 | 24.55 |
11. | Svobodová Markéta | Milešovice | 27.75 | 25.90 | 25.90 |
12. | Šimková Antonie | Kobeřice u Brna | 26.88 | 26.41 | 26.41 |
13. | Ožanová Marie | Kozlany | 26.52 | 28.50 | 26.52 |
14. | Gottvaldová Sabina | Luleč | 33.92 | 27.13 | 27.13 |
15. | Elederová Veronika | Kobeřice u Brna | 31.03 | 28.93 | 28.93 |
16. | Dobiášová Tereza | Morkovice | 30.53 | 38.35 | 30.53 |
17. | Vlčková Gabriela | Morkovice | 37.70 | 31.81 | 31.81 |
18. | Dvořáčková Michaela | Hlubočany | 34.82 | 32.53 | 32.53 |
19. | Karásková Marie | Kobeřice u Brna | 40.21 | 42.27 | 40.21 |
20. | Vyhnánková Anežka | Kobeřice u Brna | 43.16 | 42.97 | 42.97 |
21. | Doleželová Amálie | Morkovice | 45.47 | NP | 45.47 |
22. | Gašparíková Dominika | Ivanovice na Hané | 52.76 | 51.90 | 51.90 |
Jednotlivci 60m - starší žáci -
p. | Jméno závodníka | SDH | První pokus | Druhý pokus | Výsledný |
---|---|---|---|---|---|
1. | Štolfa Filip | Pustiměř | 13.97 | 16.20 | 13.97 |
2. | Vrba Jan | Pustiměř | 14.39 | 27.08 | 14.39 |
3. | Chudáček Jiří | Milešovice | 17.43 | 15.05 | 15.05 |
4. | Pospíšil Jan | Morkovice | 20.36 | 15.41 | 15.41 |
5. | Hegr Filip | Drnovice | 17.72 | 15.42 | 15.42 |
6. | Jílek Martin | Drnovice | 16.12 | 15.81 | 15.81 |
7. | Šmíd Štěpán | Luleč | NP | 15.91 | 15.91 |
8. | Fiala Aleš | Luleč | NP | 15.98 | 15.98 |
9. | Kudlička Tomáš | Topolany | 16.14 | 16.05 | 16.05 |
10. | Krabica Tomáš | Trusovice | 33.09 | 16.64 | 16.64 |
11. | Svoboda Michal | Milešovice | 20.67 | 17.20 | 17.20 |
12. | Arbejt Robin | Trusovice | 17.71 | 18.91 | 17.71 |
13. | Dvořáček Miroslav | Hlubočany | 19.72 | 17.78 | 17.78 |
14. | Novák Jan | Luleč | 20.89 | 18.54 | 18.54 |
15. | Gric Matěj | Tučapy | 23.49 | 19.35 | 19.35 |
16. | Pospíšil Rostislav | Drnovice | 19.71 | 22.76 | 19.71 |
17. | Štěpánek Martin | Hlubočany | 19.94 | NP | 19.94 |